Stránského 28, Brno - Žabovřesky
+ 420 728 826 788
mazoretky-lassies@email.cz

Skupina Lassies byla založena 19. září 2005 a tréninky probíhaly na ZŠ Brno-Komín. V roce 2008 jsme se staly kroužkem a trénovaly pod záštitou DDM Helceletova. Od roku 2014 jsme se osamostatnily a založily spolek LASSIES z.s..

MUNI se staly první a jsou stále jedinou univerzitní skupinou v ČR. Ta působila od března 2007 na PedF MU a od roku 2015 spadá pod Lassies z.s. s podporou PedF.

Doporučujeme prohlédnout si naše úspěchy, kterých není málo a příjemně vás překvapí. V roce 2018 jsme se staly II.Vicemistryně Evropy a I. Vicemistryně Světa v Classic Baton.

Příjďte se na nás podívat a podpořit třeba i naši přehlídku mažoretek – O brněnskou dračici, kterou pořádáme již od roku 2014. Rádi zpestříme váš ples, sportovní i soukromou akci.

Poděkování:

Touto cestou srdečně děkujeme všem členkám za vzornou reprezentaci týmu, města Brna a České republiky. Vaše nadšení, elán a smysl pro disciplínu sklízí úspěch na soutěžích i vystoupeních a jsou vzorem pro další budoucí mažoretky. Mažoretky nejsou jen tanečním sportem… jsou životním stylem 🙂

Zvláštní poděkování patří také rodičům a přátelům LASSIES, kteří jsou naší nedílnou součástí a podílejí se na fanouškovské, organizační, finanční i materiální podpoře.

LASSIES_1.jpg

Jedna odpověď

  1. Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from Gravatar.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *